Herb GUMed
Jesteś tutaj: Start > Oferta szkoleniowa GUMed

Oferta szkoleniowa GUMed

Ofert w bazie:
2128
W tym archiwalnych:
2075
  1. Wpływ czynników fizjologicznych i patologicznych na działanie leków (indywidualizacja farmakoterapii) - symbol kursu FS - Poznań [2018-3102-238]
    Termin: 27.10.2018
    Organizator: Ośrodek Szkolenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego, GUMed
    Kontakt: Marzena Karczewska
    tel.: 58 349 12 96
  2. PRAWO W PRAKTYCE FARMACEUTYCZNEJ - Symbol kursu: PR [2018-2828-50]
    Termin: 27.10.2018 Zapisy on-line
    Termin rejestracji on-line: 04.01-25.10.2018
    Organizator: Ośrodek Szkolenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego, GUMed
    Kontakt: Marzena Karczewska
    tel.: 58 349 12 96
  3. Położnictwo i ginekologia
    Diagnostyka i terapia płodu [05-724/3-03-397-2018]
    Termin: 05-09.11.2018
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    e-mail: klinikapoloznictwa@gumed.edu.pl
  4. Chirurgia dziecięca
    Chirurgia onkologiczna i onkologia dziecięca [05-702/3-04-014-2018]
    Termin: 05-09.11.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, GUMed
    Kontakt: Gabriela Zbirohowska- Kościa
    Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, ul. Nowe Ogrody 1-6 80- 803 Gdańsk
    tel.: 58 764 01 90, fax: 58 764 03 61, e-mail: pedsurg@gumed.edu.pl
  5. Psychiatria
    Wprowadzenie do psychoterapii [05-725/3-04-024-2018]
    Termin: 05-21.11.2018
    Organizator: Klinika Psychiatrii Rozwojowej, Zaburzeń Psychotycznych i Wieku Podeszłego, GUMed
    Kontakt: Dorota Packiewicz
    tel.: 58 344 60 85, fax: 58 344 60 85, e-mail: iczaj@gumed.edu.pl
  6. Stomatologia zachowawcza z endodoncją
    Mikroskop operacyjny w leczeniu endodontycznym [05-786/3-07-026-2018]
    Termin: 05-06.11.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Zakład Stomatologii Zachowawczej, GUMed
    Kontakt: Beata Łasińska
    Katedra i Zakład Stomatologii Zachowawczej GUMed; ul. E. Orzeszkowej 18; 80-208 Gdańsk
    tel.: +48583491679, fax: +48583491679, e-mail: beata.lasinska@gumed.edu.pl
  7. Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
    Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna [05-720/3-07-054-2018]
    Termin: 05-09.11.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, GUMed
    Kontakt: Maciej Piotrowski
    tel.: 58 7640210
  8. Onkologia i hematologia dziecięca
    Diagnostyka i leczenie nowotworów litych u dzieci [05-755/3-05-002-2018]
    Termin: 05-09.11.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii, GUMed
    Kontakt: Małgorzata Kuderska
    tel.: 58 349 28 80, fax: 58 349 29 50, e-mail: hemonkp@gumed.edu.pl
  9. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia- kurs praktyczny indywidualny. IIIR. [05-724/3-08-384-2018]
    Termin: 12-16.11.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    e-mail: klinikapoloznictwa@gumed.edu.pl
  10. Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
    Chirurgia kolana [05-720/3-08-052-2018]
    Termin: 12-16.11.2018
    Organizator: Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, GUMed
    Kontakt: Lucjan Samson
    tel.: 58 7640210
do góry

Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Gdański Uniwersytet Medyczny
Al. Zwycięstwa 41/42, 80-210 Gdańsk
tel. (58) 349 1073, e-mail: szkolenia@gumed.edu.pl