Herb GUMed
Jesteś tutaj: Start > Oferta szkoleniowa GUMed

Oferta szkoleniowa GUMed

Ofert w bazie:
2210
W tym archiwalnych:
2159
  1. Laboratoryjna diagnostyka medyczna
    Zastosowanie technik immunochemicznych w oznaczeniach hormonów i markerów białkowych. [08-020/1-01-005-2019]
    Termin: 23-25.05.2019 zapisano komplet uczestników
    Termin rejestracji on-line: 03.01-12.05.2019
    Koszt uczestnictwa: 350,00 zł
    Organizator: Zakład Medycyny Laboratoryjnej, GUMed
    Kontakt: mgr Hanna Myszkowska
    Zapisy wyłącznie on-line na stornie GUMed w zakładce szkolenie podyplomowe.
    tel.: 58 349-27-70, e-mail: kbk@gumed.edu.pl
  2. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia- kurs praktyczny indywidualny. I R. [05-724/3-08-348-2019]
    Termin: 27-31.05.2019
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    tel.: 58-349-34-45
  3. Pediatria
    Onkologia [05-723/1-02-018-2019]
    Termin: 27-31.05.2019
    Organizator: Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii, GUMed
    Kontakt: Małgorzata Kuderska
    tel.: 58 349 28 80, fax: 58 349 29 50, e-mail: hemonkp@gumed.edu.pl
  4. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia- kurs praktyczny indywidualny. IIR. [05-724/3-08-355-2019]
    Termin: 03-07.06.2019
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    e-mail: klinikapoloznictwa@gumed.edu.pl
  5. Laboratoryjna diagnostyka medyczna
    Badania laboratoryjne w stanach nagłych. [08-020/1-02-004-2019]
    Termin: 05-08.06.2019 zapisano komplet uczestników
    Termin rejestracji on-line: 03.01-27.05.2019
    Koszt uczestnictwa: 400,00 zł
    Organizator: Zakład Medycyny Laboratoryjnej, GUMed
    Kontakt: mgr Hanna Myszkowska
    Zapisy wyłącznie on-line na stronie GUMed w zakładce =kształcenie podyplomowe= doagnosta laboratoryj
    tel.: 58 349-27-70, e-mail: kbk@gumed.edu.pl
  6. Chirurgia dziecięca
    Endoskopia i wideochirurgia u dzieci. [05-702/3-06-014-2019]
    Termin: 10-14.06.2019
    Organizator: Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, GUMed
    Kontakt: Maria Kajzer
    Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży ul. Nowe Ogrody 1 - 6, 80 - 803 Gdańsk
    tel.: 58 76 40 190, fax: 58 76 40 361, e-mail: pedsurg@gumed.edu.pl
  7. Onkologia i hematologia dziecięca
    Wprowadzenie do onkologii i hematologii dziecięcej [05-755/3-01-004-2019]
    Termin: 10-14.06.2019
    Organizator: Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii, GUMed
    Kontakt: Małgorzata Kuderska
    tel.: 58 349 28 80, fax: 58 349 29 50, e-mail: hemonkp@gumed.edu.pl
  8. Stomatologia zachowawcza z endodoncją
    Mikroskop operacyjny w leczeniu endodontycznym [05-786/3-07-023-2019]
    Termin: 10-11.06.2019
    Organizator: Katedra i Zakład Stomatologii Zachowawczej, GUMed
    Kontakt: Beata Łasińska
    Katedra i Zakład Stomatologii Zachowawczej GUMed; ul. E. Orzeszkowej 18; 80-208 Gdańsk
    tel.: +48583491679, fax: +48583491679, e-mail: beata.lasinska@gumed.edu.pl
  9. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia- kurs praktyczny indywidualny. IIIR. [05-724/3-08-362-2019]
    Termin: 10-14.06.2019
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    e-mail: klinikapoloznictwa@gumed.edu.pl
  10. Biologia i znaczenie medyczne komarów [2019-3222-113]
    Termin: 12-14.06.2019 Zapisy on-line
    Termin rejestracji on-line: 19.02-10.06.2019
    Koszt uczestnictwa: 1300,00 zł
    Organizator: Zakład Parazytologii Tropikalnej, GUMed
    Kontakt: Maciej Grzybek
    e-mail: maciej.grzybek@gumed.edu.pl
do góry

Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Gdański Uniwersytet Medyczny
Al. Zwycięstwa 41/42, 80-210 Gdańsk
tel. (58) 349 1073, e-mail: szkolenia@gumed.edu.pl