Herb GUMed
Jesteś tutaj: Start > Oferta szkoleniowa GUMed

Oferta szkoleniowa GUMed

Ofert w bazie:
1714
W tym archiwalnych:
1695
  1. Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
    Wady stóp [05-720/3-03-049-2018]
    Termin: 10-14.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, GUMed
    Kontakt: Konrad Drewek
    tel.: 58 7640210
  2. Położnictwo i ginekologia
    Endoskopia - kurs indywidualny i/lub Endoskopia - kurs praktyczny indywidualny [05-724/3-09-438-2018]
    Termin: 10-14.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej, GUMed
    Kontakt: Emilia Bibel
    tel.: 58 349 - 34-86, e-mail: ginekologia.kursy@gumed.edu.pl
  3. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia- kurs praktyczny indywidualny. IIR. [05-724/3-08-369-2018]
    Termin: 10-14.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Klinika Położnictwa, GUMed
    Kontakt: Iwona Werbanowska
    e-mail: klinikapoloznictwa@gumed.edu.pl
  4. Położnictwo i ginekologia
    Ultrasonografia - kurs indywidualny i/lub Ultrasonografia - kurs praktyczny indywidualny [05-724/3-08-445-2018]
    Termin: 10-14.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej, GUMed
    Kontakt: Emilia Bibel
    tel.: 58 349 34 41, e-mail: ginekologia.kursy@gumed.edu.pl
  5. Położnictwo i ginekologia
    Endoskopia - kurs indywidualny i/lub Endoskopia - kurs praktyczny indywidualny [05-724/3-09-440-2018]
    Termin: 17-21.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej, GUMed
    Kontakt: Emilia Bibel
    tel.: 58 349 - 34-86, e-mail: ginekologia.kursy@gumed.edu.pl
  6. Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
    Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna [05-720/3-07-053-2018]
    Termin: 17-21.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, GUMed
    Kontakt: Maciej Piotrowski
    tel.: 58 7640210
  7. Otorynolaryngologia
    Ćwiczenia praktyczne w zakresie oto- i rynochirurgii [05-721/3-10-032-2018]
    Termin: 17-19.12.2018
    Organizator: Katedra i Klinika Otolaryngologii, GUMed
    Kontakt: Sabina Stolc
    80-214 Gdańsk, ul Smoluchowskiego 17
    tel.: 58 349 31 10, fax: 58 349 31 20, e-mail: orlamg@gumed.edu.pl
  8. Położnictwo i ginekologia
    Endoskopia - kurs indywidualny i/lub Endoskopia - kurs praktyczny indywidualny [05-724/3-09-439-2018]
    Termin: 17-21.12.2018 zapisano komplet uczestników
    Organizator: Katedra i Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej, GUMed
    Kontakt: Emilia Bibel
    tel.: 58 349 - 34-86, e-mail: ginekologia.kursy@gumed.edu.pl
  9. Periodontologia
    Choroby błony śluzowej jamy ustnej [05-783/3-03-001-2019]
    Termin: 07-11.01.2019
    Organizator: Katedra i Zakład Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej, GUMed
    Kontakt: Mariusz Bochniak
    e-mail: parodont@gumed.edu.pl
  10. RÓŻNE SPECJALNOŚCI
    Zdrowie Publiczne- NIEMODUŁOWY [05-730/1-12-044-2019]
    Termin: 10-20.01.2019
    Organizator: Zakład Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej, GUMed
    Kontakt: Beata Gronek, tel. (58) 349 1540
    zgłoszenia wyłacznie on-line www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl
do góry

Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Gdański Uniwersytet Medyczny
Al. Zwycięstwa 41/42, 80-210 Gdańsk
tel. (58) 349 1073, e-mail: szkolenia@gumed.edu.pl